„Przeprowadzenie prac konserwatorskich i budowlanych budynku pomocniczego Szkoły Podstawowej w Spytkowie” – w formule „zaprojektuj i wybuduj III”
GMINA GIŻYCKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603303
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 14:34
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b24db545-82e9-49c7-9127-7a24c53d4058
- Identyfikator
- 8451981949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603303 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przeprowadzenie prac konserwatorskich i budowlanych budynku pomocniczego Szkoły Podstawowej w Spytkowie” – w formule „zaprojektuj i wybuduj III”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIŻYCKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugg@ugg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ugg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przeprowadzenie prac konserwatorskich i budowlanych budynku pomocniczego Szkoły Podstawowej w Spytkowie” – w formule „zaprojektuj i wybuduj III”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b24db545-82e9-49c7-9127-7a24c53d4058
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039252/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Przeprowadzenie prac konserwatorskich i budowlanych budynku pomocniczego Szkoły Podstawowej w Spytkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482546
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 649504,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie remontu budynku dawnej biblioteki, położonego przy Szkole Podstawowej w Spytkowie, w ramach zadania pn.: „Przeprowadzenie prac konserwatorskich i budowlanych budynku pomocniczego Szkoły Podstawowej w Spytkowie” – w formule „zaprojektuj i wybuduj” zgodnie z założeniami programu funkcjonalno-użytkowego (dalej PFU) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Program funkcjonalno-użytkowy stanowi załącznik nr 9 do niniejszego postępowania.
Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem:
ETAP I – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę:
Zakres prac obejmuje wykonanie w szczególności:
a) koncepcja architektoniczno-budowlana z opisem technicznym, technologicznym, materiałowym i gatunkowym oraz częścią rysunkową (rzuty wszystkich kondygnacji, przekroje, elewacje, zagospodarowanie terenu)– 2 egzemplarze,
b) projekt budowlany wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, zgód, operatów, opinii, warunków, odstępstw, decyzji oraz opracowań geodezyjno-kartograficznych niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę (wraz z jego uzyskaniem)– 4 egzemplarze,
c) branżowe projekty wykonawcze w wersji papierowej – 3 egzemplarze,
d) szczegółowy kosztorys ofertowy wraz z przedmiarem robót, zawierający wszystkie branże, jako oddzielne opracowania dla poszczególnych rodzajów prac i robót – 3 egzemplarze,
e) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 3 egzemplarze,
Opracowania należy wykonać w wersji elektronicznej na nośniku pendrive, w postaci nieedytowalnej .pdf oraz edytowalnej – dopuszczalne formaty tekstowe: .doc, .docx, rysunkowe: .dwg/.dxf, kosztorysowe: .ath.
f) nadzór autorski,
UWAGA 1: Koszt wykonania Etapu I nie może przekroczyć 7% ceny oferty brutto.
UWAGA 2: Warunki gestorów sieci i inne dokumenty (takie jak pozwolenia, wydane warunki, zgody, uzgodnienia) zamieszczone w PFU i udostępnione przez Zamawiającego wymagają dostosowania do aktualnych wymagań zamawiającego w stosunku do założeń realizacji inwestycji i uaktualnienia bądź uzyskania przez wykonawcę nowych dokumentów. Ich zamieszczenie ma charakter poglądowy i ma służyć lepszemu opisowi zamówienia dla przyszłego Wykonawcy.
UWAGA 3: Wykonawca ma obowiązek konsultowania, uzgadniania, a także uzyskania finalnej akceptacji Zamawiającego dla poszczególnych rozwiązań techniczno – funkcjonalnych, które zostaną zawarte w Dokumentacji projektowej, a także uzyskanie akceptacji Zamawiającego dla dokumentacji projektowej, przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę.
ETAP II - Wykonanie robót budowlanych wraz ze złożeniem kompletnej dokumentacji o pozwolenie na użytkowanie.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) Roboty rozbiórkowe i demontażowe,
b) Roboty ziemne związane ze wzmocnieniem uszkodzonych odcinków ścian fundamentowych, ich izolacją i wykonanie drenażu opaskowego,
c) Roboty remontowe i termomodernizacyjne budynku objętego ochroną konserwatorską(w tym m.in.: posadzek i podłóg, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, stropu, sufitów, konstrukcji i pokrycia dachu, kominów)
d) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
e) Wymiana orynnowania,
f) Prace restauratorskie i konserwatorskie budynku,
g) Budowa i przebudowa ciągów komunikacyjnych (w tym m.in.: chodników, opaski wokół budynku),
h) Wymiana instalacji: wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, centralnego ogrzewania
i) Budowa oświetlenia na poddaszu i przed budynkiem oraz nowej instalacji poddasza,
j) Budowa instalacji teletechnicznej
k) Wykonanie wentylacji mechanicznej wszystkich pomieszczeń,
l) Budowa, przebudowa przyłączy do budynku oraz urządzeń, wraz z wykonaniem prób i pomiarów,
m) Wykonanie nasadzeń drzew – 5szt.,
n) Transport i utylizacja gruzu,
o) złożeniem kompletnej dokumentacji o pozwolenie na użytkowanie,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1388414,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1480000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14800000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMBUD Ryszard Chodnicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451484547
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 11
7.3.4) Miejscowość: Giżycko
7.3.5) Kod pocztowy: 11-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14800000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |