Zakup, dostawa i montaż urządzeń do Odnowy Biologicznej do COS OPO we Władysławowie - 2 części
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603360
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-19 14:43
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4726ff98-8fe3-451a-a8fc-af160f81944b
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603360 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż urządzeń do Odnowy Biologicznej do COS OPO we Władysławowie - 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4726ff98-8fe3-451a-a8fc-af160f81944b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup, dostawa i montaż urządzeń do Odnowy Biologicznej do COS OPO we Władysławowie - 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4726ff98-8fe3-451a-a8fc-af160f81944b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00590151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 42/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 510884 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego, transport i rozładunek, dostarczenie instrukcji obsługi w języku polskim, przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi urządzeń. Wykonawca udzieli gwarancji i zapewni serwis urządzeń na okres minimum 24 miesięcy : wykonawca zapewni serwis w ramach zaoferowanej kwoty na czas trwania gwarancji, czas przystąpienia do naprawy przy zgłoszeniu usterki telefonicznie lub drogą elektroniczną nastąpi w ciągu 48 godz., naprawa nastąpi w miejscu użytkowania sprzętu, w przypadku konieczności wykonania naprawy poza miejscem użytkowania sprzętu Wykonawca zapewni na własny koszt odbiór sprzętu do naprawy i jego dostawę po dokonaniu naprawyCZĘŚĆ NR 1
1. APARAT DO TERAPII FALAMI UDERZENIOWYMI CZĘŚĆ 1 1 SZT.
2. APARAT DO KRIOTERAPII SAMOOBSŁUGOWEJ CZĘŚĆ 1 1 SZT.
3. SZYNA CPM CZĘŚĆ 1 1 SZT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.5.) Wartość części: 183000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostarczenie urządzeń do siedziby Zamawiającego, transport i rozładunek, dostarczenie instrukcji obsługi w języku polskim, przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi urządzeń. Wykonawca udzieli gwarancji i zapewni serwis urządzeń na okres minimum 24 miesięcy : wykonawca zapewni serwis w ramach zaoferowanej kwoty na czas trwania gwarancji, czas przystąpienia do naprawy przy zgłoszeniu usterki telefonicznie lub drogą elektroniczną nastąpi w ciągu 48 godz., naprawa nastąpi w miejscu użytkowania sprzętu, w przypadku konieczności wykonania naprawy poza miejscem użytkowania sprzętu Wykonawca zapewni na własny koszt odbiór sprzętu do naprawy i jego dostawę po dokonaniu naprawy1. WANNA WIELOFUNKCYJNA DO HYDROMASAŻU CZĘŚĆ 2 1 SZT.
2. WANNA DO KĄPIELI ELEKTRYCZNOWODNYCH CZĘŚĆ 2 1 SZT.
3. WANNA DO KĄPIELI BALNEOLOGICZNYCH – BOROWINA CZĘŚĆ 2 1 SZT.
4. WANNA DO KĄPIELI KWASOWĘGLOWYCH CZĘŚĆ 2 1 SZT.
5. WANNA DO HYDROTERAPII CZĘŚĆ 2 3 SZT.
6. WIRÓWKA DO KOŃCZYN DOLNYCH CZĘŚĆ 2 1 SZT.
7. URZĄDZENIE DO TERAPII W PODWIESZENIU CZĘŚĆ 2 1 SZT.
8. WANNA DO KĄPIELI BALNEOLOGICZNYCH – SOLANKA CZĘŚĆ 2 1 SZT.
9. WIRÓWKA DO KOŃCZYN GÓRNYCH CZĘŚĆ 2 1 SZT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.5.) Wartość części: 327884 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 256 ustawy PZP w związku z art. 310 ustawy PZP,
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, bowiem środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o niniejszym zamówieniu ( Sekcja VII Warunki zamówienia pkt. 6.7.).
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 256 ustawy PZP w związku z art. 310 ustawy PZP,
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, bowiem środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o niniejszym zamówieniu ( Sekcja VII Warunki zamówienia pkt. 6.7.).
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |