Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 6-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie
Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603531
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-19 15:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40863c41-f79b-4164-9692-a7e1e567d885
- Identyfikator
- 5242998677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Wykonawcy
1 przyznane
KAMUKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
260 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603531 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 6-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Wsparcia Społecznego "Na Tragówku"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527773889
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotra Wysockiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-371
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.zieba@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.natargowku.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40863c41-f79b-4164-9692-a7e1e567d8851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 6-osobowego samochodu, przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku” w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40863c41-f79b-4164-9692-a7e1e567d885
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00550736/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa samochodu elektrycznego 6-osobowego dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich na potrzeby Centrum Wsparcia Społecznego „Na Targówku”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00572336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CWST.51.26.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, elektrycznego 6-osobowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym co najmniej jednej osoby na wózku inwalidzkim, wyprodukowanego w roku 2023 lub 2024.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMUKO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972380329
7.3.3) Ulica: ul. Geodetów 1
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |