„ Rozbudowa zaplecza technicznego Stadionu Śląskiego: budowa obiektu dla przechowywania sprzętów do organizacji imprez sportowych i kulturowych w trybie zaprojektuj i wybuduj”

,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00603574
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00603574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-19 15:42
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b15dfa0-e62b-4e71-bf82-990038435ec6
Identyfikator
6272785254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603574 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Rozbudowa zaplecza technicznego Stadionu Śląskiego: budowa obiektu dla przechowywania sprzętów do organizacji imprez sportowych i kulturowych
w trybie zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ,,STADION ŚLĄSKI" W CHORZOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525430352

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 10

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stadionslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stadionslaski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stadionslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Rozbudowa zaplecza technicznego Stadionu Śląskiego: budowa obiektu dla przechowywania sprzętów do organizacji imprez sportowych i kulturowych
w trybie zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b15dfa0-e62b-4e71-bf82-990038435ec6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075920/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „ Rozbudowa zaplecza technicznego Stadionu Śląskiego: budowa obiektu dla przechowywania sprzętów do organizacji imprez sportowych i kulturowych w trybie zaprojektuj i wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527341

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/S/23/TPBN/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa zaplecza technicznego Stadionu Śląskiego: budowa obiektu dla przechowywania sprzętów do organizacji imprez sportowych i kulturowych w trybie zaprojektuj i wybuduj”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych - Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu Wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
Zamawiający informuje, iż Wykonawca Lucjan Sp. z o.o. z siedzibą w Solcu Kujawskim (kod pocztowy: 86-050) przy ul. Toruńskiej 39, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz nie wniósł zabezpieczenia należytego wykonania umowy wymaganego w dokumentach. W związku z powyższym, Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 7) z uwzględnieniem art.263 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane