Przetarg nieograniczony PN/20SM/04/2025 na dostawy zamkniętego systemu aspiracyjno-próżniowego do pobierania krwi dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 615210-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-09-19
- Wartość
- 365 842,79 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneUrządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Wykonawcy
1 przyznane
SARSTEDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL · lot LOT-0001
365 842,79 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.