Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603709
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 19:36
- Lokalizacja
- Sulejówek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f8ff551-8ab4-456d-9569-771d4d9835c2
- Identyfikator
- 8222284551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603709 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141773282
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227788088
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeumpilsudski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumpilsudski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://muzeumpilsudski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f8ff551-8ab4-456d-9569-771d4d9835c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00380687/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane związane z realizacją budowy II etapu "Drewniaka"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/MJP/2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa zabytkowego budynku „Drewniak” wraz z modernizacją budynków gospodarczych – Etap II
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku mieszkalnego „Drewniak” na budynek usługowo-mieszkalny (kat. obiektu I i XVII) na terenie zabytkowego zespołu willowego „Milusin” wpisanego do rejestru zabytków pod nr A-1348 decyzją z dn. 29.04.1988 r., składającego się z działek oznaczonych nr ew. 54/1; 54/2; 55 w obrębie 31, położonych w Sulejówku przy ul. Oleandrów 3.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje czynności przewidziane dla II etapu robót remontowych. Ze względu na planowany czas rozpoczęcia inwestycji w IV kwartale 2024 r. zakres robót II etapu został podzielona na dwa podetapy:
- podetap 1, projektowany zakres prac dla tego etapu należy wykonać do 20.12.2024 r.
- podetap 2 projektowany zakres prac dla tego etapu należy wykonać do 30.06.2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45262690-4 - Remont starych budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku badania i oceny ofert Zamawiający najwyżej ocenił ofertę wykonawcy „Firma Budowlana Wojciech Chełchowski Barbara Chełchowska S.C.”. Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wezwał wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych. Wykonawca złożył dokumenty niekompletne, wobec czego Zamawiający w oparciu o art. 128 ust. 1 ustawy Pzp wezwał wykonawcę do uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych. Wykonawca nie uzupełnił dokumentów w wyznaczonym terminie, w związku z czym jego oferta podlega odrzuceniu zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 ) ppkt b) ustawy Pzp.Ceny kolejnych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający mógł przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |