Dostawa sprzętu do treningu słuchowego i lateralnego dla szkół Gminy Stężyca
Gmina Stężyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603710
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603710/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-19 19:48
- Lokalizacja
- Stężyca, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-689057cd-19d2-4afc-bdfa-d8cfb44b7e88
- Identyfikator
- 5891595806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603710 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu do treningu słuchowego i lateralnego dla szkół Gminy Stężyca
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stężyca
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Stężyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Stężyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-322
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 882-89-40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stezyca@gminastezyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminastezyca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminastezyca/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu do treningu słuchowego i lateralnego dla szkół Gminy Stężyca2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-689057cd-19d2-4afc-bdfa-d8cfb44b7e88
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603710
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00571738/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Zakup zestawów do treningu słuchowego i lateralnego dla szkół Gminy Stężyca - edukacja włączająca
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
9. Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach projektu „Edukacja włączająca w Szkołach Podstawowych w Gminie Stężyca”, Działanie 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa, Program Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.10.2024/EFS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 121900 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje dostawę 5 zestawów sprzętu do treningu słuchowego i lateralnego dla szkół Gminy Stężyca. Każdy zestaw powinien zawierać:
1) narzędzia testowe:
a. metalowy drążek zakończony kulką - 1 sztuka;
b. płytka z ciemnymi kropkami, które tworzą figury - 1 sztuka;
c. lampa z krzyżykiem do testu polaryzacji oraz okulary polaryzacyjne – 1 komplet;
d. drążek do balansowania – 1 sztuka;
e. program do testowania i treningu selektywności percepcji słuchowej w wersji treningowej– 1 sztuka;
2) materiały ćwiczeniowe do treningu lateralnego:
a. komplet książek drukowanych do treningu lateralnego. Komplet powinien zawierać minimum 3 sztuk książek – 1 komplet;
b. tablica do czytania w formacie A3 – 1 sztuka;
c. tablica logopedyczna w formacie A2 – 1 sztuka;
d. generator historii do treningu czytania, uwagi, rozwój wyobraźni, praca z emocjami od 5. roku życia – 1 sztuka;
3) Urządzenia do terapii:
a. urządzenie do treningów słuchowych z pomocą, którego jest możliwość trenowania funkcji słuchowych. W zestawie z urządzeniem powinny być słuchawki i instrukcja obsługi dla terapeuty oraz ćwiczącego – 1 komplet;
b. urządzenie do treningów słuchowych z możliwość włączenia treningu dźwięków zakłócających. W zestawie z urządzeniem powinny być słuchawki i instrukcja obsługi dla (terapeuty/rodzica) oraz ćwiczącego, futerał – 1 komplet;
c. kompletne stanowisko umożliwiające przeprowadzenie screeningowej diagnozy i kompleksowego treningu słuchowego i lateralnego powinno zawierać:
aplikację, program zarządzający z możliwością wprowadzania pacjentów,
moduł wyposażony w próby diagnostyczne i treningowe,
moduł do treningu lateralnego,
urządzenie umożliwiające podłączenie akcesoriów niezbędnych do treningu,
możliwość wprowadzania konfiguracji treningu dostosowane do pacjenta,
program do analizy danych,
test i trening selektywności percepcji,
pliki dźwiękowe do materiałów ćwiczeniowych,
dwie pary słuchawek z mikrofonem, specjalne okulary do treningu lateralnego i instrukcja obsługi dla (terapeuty/rodzica) oraz ćwiczącego (podręcznik użytkownika w języku polskim), futerał – 1 komplet;
d. urządzenie do treningów słuchowych z pomocą którego jest możliwość trenowania funkcji słuchowych. W zestawie z urządzeniem powinny być słuchawki i instrukcja obsługi dla (terapeuty/rodzica) oraz ćwiczącego – 1 komplet.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zawarty jest w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr A do SWZ. Niniejszy opis zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147768 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147768 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147768 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biomed Neurotechnologie sp. z o.o. sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971777586
7.3.3) Ulica: Al. Armii Krajowej 2/7
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-541
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147768 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |