Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę ręczników papierowych wraz z dzierżawą dozowników do ręczników
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 617026-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-09-22
- Wartość
- 655 180 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ręczniki papierowe do rąkAutomatyczne zasobniki na ręczniki papierowe
Wykonawcy
1 przyznane
BDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot LOT-0001
655 180 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.