Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Narama wraz z budową chodnika i kanalizacji opadowej oraz przebudową skrzyżowania z drogą powiatową

Gmina Iwanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00603756
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00603756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-19 22:34
Lokalizacja
Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92370c8d-73a2-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
6821634453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KOZIEŁOrłów, PL · lot 0
2 460 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603756 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Narama wraz z budową chodnika i kanalizacji opadowej oraz przebudową skrzyżowania z drogą powiatową

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.iwanowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Narama wraz z budową chodnika i kanalizacji opadowej oraz przebudową skrzyżowania z drogą powiatową

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92370c8d-73a2-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006735/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa drogi gminnej w miejscowości Narama (ul. Brzozowa) polegającej na budowę chodnika wraz z odwodnieniem i modernizacją nawierzchni oraz przebudowa skrzyżowania z droga powiatową DP 2151K

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00015562/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKR.271.1.2.2022.PM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn.: Modernizacja nawierzchni drogi gminnej w miejscowości Narama wraz z budową chodnika i kanalizacji opadowej oraz przebudową skrzyżowania z drogą powiatową.
Inwestycja dofinansowana jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Regulamin Naboru wniosków o dofinansowanie Edycja 1 w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz uchwała nr 84/2021 Rady Ministrów z 1 lipca 2021 r. w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych dostępne są na stronie internetowej https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-pierwsza/#c21554.
Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez poszerzenie istniejącej jezdni, budowę chodnika na długości 0,590 km, odwodnienia oraz montaż oświetlenia ulicznego na przejściach dla pieszych na ul. Brzozowej w Naramie. Droga posiadać będzie jezdnię dwukierunkową o szer. 5,50 m z nawierzchnią bitumiczną. Wzdłuż całego odcinka drogi powstanie jednostronny chodnik wraz z kanalizacją opadową z kostki brukowej połączony z istniejącym ciągiem pieszym. Przebudowane zostanie także skrzyżowanie z drogą powiatową.
Zamawiający, informuje, iż dysponuje pozwoleniem na budowę – Decyzja nr 4.2021 z dnia 12.05.2021
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany, przedmiar robót oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
Załączony do SWZ przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy i nie jest podstawą do ustalenia ceny ofertowej.
Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania robót budowlanych zgodnie z prawem polskim, w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi, przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie oraz przepisami dotyczącymi wyrobów, materiałów stosowanych w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2460000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3321000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2460000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych Paweł Kozieł,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821747878

7.3.3) Ulica: Orłów 39a

7.3.4) Miejscowość: Słomniki

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2460000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane