Zakup i dostawa samochodu reprezentacyjnego dla Ambasady RP w Abu Zabi
Ambasada RP w Abu Zabi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603815
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 07:53
- Lokalizacja
- Abu Zabi, AE
- Kraj zamawiającego
- AE
- ID przetargu
- ocds-148610-0245f6c5-516f-4600-a928-6fa0126a009c
- Identyfikator
- brak
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Wykonawcy
1 przyznane
Ali & Sons Co. L.L.CAbu Dhabi, AE · lot 0
259 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603815 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu reprezentacyjnego dla Ambasady RP w Abu Zabi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Abu Zabi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Delma 13/ Karama 14
1.5.2.) Miejscowość: Abu Zabi
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-34
1.5.5.) Kraj: Zjedn.Emiraty Arabskie
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budhabi.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/zea
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa samochodu reprezentacyjnego dla Ambasady RP w Abu Zabi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0245f6c5-516f-4600-a928-6fa0126a009c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208361/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa samochodu reprezentacyjnego dla Ambasady RP w Abu Zabi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Placówka zagraniczna
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 57162,53 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa samochodu reprezentacyjnego dla Ambasady RP w Abu Zabi
4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41933,85 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80557,12 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57162,53 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ali & Sons Co. L.L.C
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: CN1000349
7.3.4) Miejscowość: Abu Dhabi
7.3.7.) Kraj: Zjedn.Emiraty Arabskie
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259000 AED
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |