(36) Sukcesywne dostawy gliny

"EKO DOLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00603915
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00603915/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-20 08:26
Lokalizacja
Łężyce, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4997c7e4-9526-43c2-91ce-77ec0f214600
Identyfikator
5881834882
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Piasek i glina

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW MILEWCZYKKielno, PL · lot 0
100 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603915 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
(36) Sukcesywne dostawy gliny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "EKO DOLINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191680713

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Parku Krajobrazowego 99

1.5.2.) Miejscowość: Łężyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-207

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ekodolina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ekodolina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1010139

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

(36) Sukcesywne dostawy gliny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4997c7e4-9526-43c2-91ce-77ec0f214600

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603915

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575759

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP-P/36/2024/Glina

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gliny do wykonania warstwy mineralnej na skarpach kwatery B2 w łącznej ilości 5.000 Mg +/- 20 Mg, jednak nie mniejszej niż (minimum świadczenia): 1000 Mg, za pomocą samochodów samowyładowczych.
Czas wykonania dostawy jednostkowej: nie później niż 5 dni robocze od momentu złożenia przez Zamawiającego zamówienia jednostkowego. Rozładunek odbywać się będzie w godz. 7:00-14:00 (od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem sobót, niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy). Ilość dostarczonej gliny ustalana będzie na podstawie wskazań wagi samochodowej Zamawiającego.
Dla potrzeb zamówienia pojęcie Glina (przedmiot dostaw) oznacza grunty o wskaźniku plastyczności 10% < Ip ≤ 20% lub 20% < Ip ≤ 30%. Dostarczenie Gliny o innych parametrach stanowi nienależyte wykonanie dostawy. Glina taka jest gliną wadliwą co do jakości. Transport zapewnia Wykonawca.
Zamawiający uprawniony jest do nie objęcia adresowanymi do Wykonawcy zamówieniami ilości Gliny wskazanej jako maksymalna, w takiej sytuacji Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego żadne roszczenia na przykład o wykonanie niniejszej umowy w całości, o odszkodowanie, o zapłatę, których podpisując niniejszą umowę się zrzeka.
Miejsce dostaw: Eko Dolina Sp. z o.o., Łężyce, Al. Parku Krajobrazowego 99, 84 – 207 Koleczkowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14200000-3 - Piasek i glina

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123492 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173753,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123492 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Prywatna Wielobranżowa „Stachtrans” Stanisław Milewczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881419686

7.3.3) Ulica: Ul. Partyzantów Koleczkowskich 1A

7.3.4) Miejscowość: Kielno

7.3.5) Kod pocztowy: 84-208

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy