43/2024 Dostawa pomp wspomagania serca Impella CP wraz z konsolami sterującymi pompą Impella CP dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia WSZ w Elblągu.
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00604051
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00604051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 08:51
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f40a56f6-0178-4bfc-a160-d30a7c834136
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604051 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
43/2024 Dostawa pomp wspomagania serca Impella CP wraz z konsolami sterującymi pompą Impella CP dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia WSZ w Elblągu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170745930
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 146
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 55 23 95 521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdudzinska@szpital.elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.elblag.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szpital.elblag.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
43/2024 Dostawa pomp wspomagania serca Impella CP wraz z konsolami sterującymi pompą Impella CP dla potrzeb Pracowni Diagnostyki Inwazyjnej Chorób Układu Krążenia WSZ w Elblągu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f40a56f6-0178-4bfc-a160-d30a7c834136
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574335
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt. 1 uPzp w związku z przesłanką z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) i b) ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień Publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 z póź.zm.) o wartości szacunkowej nieprzekraczającej progów unijnych publikowanych przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Uzasadnienie faktyczne:
Firma Abiomed Europe GmbH Neuenhofer Weg 3, 52074 Aachen, Germany jest wyłącznym producentem pomp wspomagania serca Impella. Firma jest jedynym dystrybutorem na terenie Polski. Jest to jedyny dostępny sprzęt do zabiegów angioplastyki na rynku, pozwalający wykonywać zabiegi ratujące życie u pacjenta wysokiego ryzyka, nie kwalifikujących się do leczenia operacyjnego kardiochirurgicznego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 43/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 798000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane ilości stanowi Załącznik Nr 2 do niniejszego zaproszenia (formularz asortymentowo- cenowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony Wykonawca nie wziął udziału w negocjacjachSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |