Dostawa lekkiego samochodu dostawczego z wywrotką na potrzeby zabytkowego parku

PAŁAC LUBOSTROŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00604153
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00604153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-20 09:13
Lokalizacja
Łabiszyn, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f420af7-bfbd-48d9-8f2c-69d3ffb882a3
Identyfikator
5621609504
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu towarów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604153 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu dostawczego z wywrotką na potrzeby zabytkowego parku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŁAC LUBOSTROŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092547327

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: LUBOSTROŃ

1.5.2.) Miejscowość: Łabiszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-210

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiegowosc@palac-lubostron.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.palac-lubostron.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f420af7-bfbd-48d9-8f2c-69d3ffb882a3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa lekkiego samochodu dostawczego z wywrotką na potrzeby zabytkowego parku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f420af7-bfbd-48d9-8f2c-69d3ffb882a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-4/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 163525,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu dostawczego z wywrotką na potrzeby zabytkowego parku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu wyznaczonego jako termin składania ofert, tj. do 19.11.2024 r. do godz. 10.00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta
2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy