Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie - wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących halę basenową w tym nawiew na trybuny dla publiczności.
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00604239
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00604239/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 09:32
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23c6a533-f6e3-44d3-ba03-79c425219af9
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604239 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie - wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących halę basenową w tym nawiew na trybuny dla publiczności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 742 42 01
1.5.8.) Numer faksu: 29 742 42 09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wyszkow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie - wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących halę basenową w tym nawiew na trybuny dla publiczności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23c6a533-f6e3-44d3-ba03-79c425219af9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604239
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067549/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie - wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obslugujących halę basenową w tym nawiew na trybuny dla publiczności"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491450
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę dwóch basenowych central wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych obsługujących halę basenową na fabrycznie nowe urządzenia. Powodem wymiany jest zły stan techniczny istniejących central wentylacyjnych, zlokalizowanych w pomieszczeniu wentylatorowni na podbaseniu (poziom -1), obok węzła cieplnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty Wykonawców obarczone są brakami w zakresie przedmiotowych środków dowodowych, zaś Zamawiający nie przewidział zgodnie z art. 107 ust. 2 w ogłoszeniu o zamówieniu ani w dokumentach przetargowych możliwości uzupełniania w/w dokumentów. Oznacza to, że żadna ze złożonych ofert nie spełnia warunków określonych w treści SWZ, w związku z czym Zamawiający odrzuca oferty na podstawie art. 266 ust. 1 pkt 5.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |