Przetarg nieograniczony PN/73SM/12/2024 na dostawy implantów ginekologicznych i staplerów chirurgicznych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
645493-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-10-02
Wartość
259 295,47 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP 5252491419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczne

Wykonawcy

7 przyznanych

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL · lot LOT-0006
17 165,52 PLN
ALBIS MAZUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL · lot LOT-0003
10 081,15 PLN
ALBIS MAZUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL · lot LOT-0008
3650,4 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
81 210,6 PLN
"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0007
36 817,2 PLN
'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot LOT-0005
37 065,6 PLN
GIN-MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0002
37 065,6 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.