Przetarg nieograniczony PN/72SM/12/2024 na dostawy portów naczyniowych i innych materiałów medycznych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 646450-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-10-02
- Wartość
- 617 442,48 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
VYGON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0002
617 442,48 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.