EZ.28.151.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę Izolowanego automatycznego systemu rozlewu radiofarmaceutyków zgodnego z GMP dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
650899-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-10-06
Wartość
4 465 604,49 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7292345599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Wykonawcy

1 przyznane

Medical Radiopharma Sp. z o. o.Kraków, PL · lot LOT-0004
4 465 604,49 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.