Dostawa składników umundurowania i oznak służbowych dla pracowników Urzędu Morskiego w Gdyni
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00604480
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00604480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 10:18
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e40c6d2-552c-4abc-981c-406c4fe6a372
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604480 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa składników umundurowania i oznak służbowych dla pracowników Urzędu Morskiego w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa składników umundurowania i oznak służbowych dla pracowników Urzędu Morskiego w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e40c6d2-552c-4abc-981c-406c4fe6a372
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00251928/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa składników umundurowania i odznak służbowych dla pracowników Urzędu Morskiego w Gdyni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525450
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.53.2024.JL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325168,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Dostawa składników umundurowania i oznak służbowych"Przedmiotem zamówienia jest dostawa składników umundurowania i oznak służbowych. Składniki umundurowania i oznaki służbowe muszą spełniać wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 25 stycznia 2011 roku w sprawie umundurowania pracowników organów administracji morskiej (Dz. U. Nr 37 poz. 193). Składniki umundurowania muszą być dostarczone w opakowaniach:
- marynarki mundurowe/żakiety mundurowe, spodnie, spódnice, mundury lekkie, - płaszcze - w bezzwrotnych jednostkowych opakowaniach z folii na wieszakach ubraniowych,
- naramienniki – zamocowane na konkretnych bluzach (mundur lekki) oraz
płaszczach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 2A do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18212000-8 - Płaszcze
18234000-8 - Spodnie
4.5.5.) Wartość części: 142247,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Dostawa składników umundurowania, w tym: swetrów, kurtek, koszul"Przedmiotem zamówienia jest dostawa składników umundurowania i oznak służbowych. Składniki umundurowania muszą spełniać wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 25 stycznia 2011 roku w sprawie umundurowania pracowników organów administracji morskiej (Dz. U. Nr 37 poz. 193). Składniki umundurowania muszą być dostarczone w opakowaniach:
- kurtki - w bezzwrotnych jednostkowych opakowaniach z folii na wieszakach
ubraniowych,
- koszule, swetry, rękawiczki skórzane, rajstopy, skarpety, naramienniki - w
bezzwrotnych jednostkowych opakowaniach z folii,
- szaliki, krawaty, czapki, paski skórzane - pakowane w bezzwrotnych
opakowaniach z folii.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 2B do
SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 18223200-0 - Kurtki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18235300-8 - Swetry
18316000-7 - Rajstopy
18317000-4 - Skarpety
18332000-5 - Koszule
18423000-0 - Krawaty
18424000-7 - Rękawice
18425000-4 - Paski
18443320-5 - Czapki
4.5.5.) Wartość części: 217651,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: „Dostawa butów"Przedmiotem zamówienia jest dostawa składników umundurowania i oznak służbowych. Buty muszą spełniać wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 25 stycznia 2011 roku w sprawie umundurowania pracowników organów administracji morskiej (Dz. U. Nr 37 poz. 193) oraz muszą być dostarczone w jednostkowych opakowaniach kartonowych z numeracją.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Załącznikiem nr 2C do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18815000-5 - Buty
4.5.5.) Wartość części: 40058,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu na Część 1 w wyznaczonym dniu składania i otwarcia ofert tj. 16.10.2024 r. wpłynęła: Oferta nr 2 CZM Intermag Sp. z o. o., Bielicka 82, 85-135 Bydgoszcz – w dniu 15.10.2024 r. o godz.: 09:10:31, cena ofertowa brutto – 147 154,74 złotych oraz Oferta nr 3 NEW MEN GROUP Sp. z o.o. ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ, ul. Przewóz 2, 30-716 Kraków – w dniu 16.10.2024 r. o godz.: 09:16:42, cena ofertowa brutto – 191 671,52 złotych.
Obydwie złożone oferty przekraczają kwotę: 142 247,60 złotych brutto jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia w zakresie Części 1. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w związku z tym na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy unieważnia postępowanie w zakresie Części 1.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia na Część 2 kwotę w wysokości 217 651,60 złotych brutto. Cena ofertowa jedynej złożonej oferty na Część 2 wynosi 341 473,83 złotych brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w zakresie Części 2 do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55202,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55202,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55202,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma CONHPOL HENRYK KONOPKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 070135725
7.3.3) Ulica: Stanisław Dolny 400a
7.3.4) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska
7.3.5) Kod pocztowy: 34-130
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55202,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |