Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do monitorowania i stymulowania rozwoju roślin korzeniowych-system fertygacji roślin w ramach zad. pn.Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00604521
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00604521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 10:24
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b4d1c08-fedc-4227-9034-d60d58a89456
- Identyfikator
- 6750002118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604521 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do monitorowania i stymulowania rozwoju roślin korzeniowych-system fertygacji roślin w ramach zad. pn.Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paulina.zurek@urk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do monitorowania i stymulowania rozwoju roślin korzeniowych-system fertygacji roślin w ramach zad. pn.Przebudowa, rozbudowa oraz dostosowanie ppoż. budynku E2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b4d1c08-fedc-4227-9034-d60d58a89456
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający – przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym. Postępowanie to w zakresie Zadanie nr 6 – Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do monitorowania i stymulowania rozwoju roślin korzeniowych – system fertygacji roślin zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ złożona w tym Zadaniu oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp.
Mając na uwadze powyższe, a także przepisy ustawy Pzp, a w szczególności art. 305 pkt 2) ustawy Pzp umożliwiający Zamawiającemu udzielenie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi następująca okoliczność:
„ 2) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione; (….)”
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZiK-DZP.2921.98.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 43498,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do monitorowania i stymulowania rozwoju roślin korzeniowych – system fertygacji roślin.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 8) ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W przedmiotowym postępowaniu Wykonawca, który został zaproszony do udziału w negocjacjach odmówił wzięcia udziału w negocjacjach na warunkach określonych przez Zamawiającego.
W związku z powyższym nie odbyły się negocjacje z wybranym Wykonawcą.
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |