Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dębicy
Gmina Miasta Dębica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00604635
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00604635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 10:44
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62b82504-c380-4173-abdb-4970e8c202b0
- Identyfikator
- 8721000477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604635 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dębicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dębicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62b82504-c380-4173-abdb-4970e8c202b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587297
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.66.2024.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 95979,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zakup lub dostawa samochodu osobowego przeznaczonego dla Urzędu Miejskiego w Dębicy. Dopuszcza się dostarczenie nowo zakupionego samochodu do siedziby Zamawiającego. Koszt dostawy należy doliczyć do wartości oferty. Dopuszcza się również odbiór samochodu osobiście przez Zamawiającego. Odbiór musi odbyć się na terenie RP.
2) Oferowany samochód muszą być fabrycznie nowy, nieużywany, nie poddawany jakimkolwiek naprawom, pochodzący z produkcji z 2024 roku oraz spełniający polskie wymagania,
w tym warunki techniczne, wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym
(t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251 ze zm. ) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy i wymogi Dyrektywy (2009/33/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 kwietnia 2009 r.
w sprawie promowania ekologicznie czystych i energooszczędnych pojazdów transportu drogowego )
w zakresie emisji spalin, obowiązującą na dzień dostawy samochodów.
3) Zamawiający wymaga, aby samochód był kompletny (wyposażone zgodnie z opisem zamówienia), wolny od jakichkolwiek wad (w tym wad prawnych) nieobciążony prawami osób trzecich i nie będące przedmiotem żadnego postępowania lub zabezpieczenia, o parametrach i funkcjonalnościach nie gorszych niż opisany w specyfikacji funkcjonalno-technicznej pojazdu- załączniku numer 3 OPZ
4) Oferowany model samochodu musi być aktualnie wytwarzany przez producenta, którego autoryzowane stacje obsługi (ASO) znajdują się na terenie Polski oraz musi spełniać wszystkie wymagania wynikające
z przepisów ruchu drogowego.
5) Zamawiający wymaga aby naprawy gwarancyjne oraz przeglądy gwarancyjne były wykonywane zgodnie z zapisami książki gwarancyjnej, a serwis do którego należy dostarczyć pojazd w przypadku napraw gwarancyjnych lub przeglądów nie może być oddalony od siedziby zamawiającego więcej niż 80 km.
6) Zamawiający dopuszcza wykonywanie powyższych czynności w dalszej odległości, o której mowa w pkt 5) pod warunkiem, że Wykonawca odbierze samochód od Zamawiającego na własny koszt oraz odda go po wykonanej czynności na tych samych zasadach.
Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego typu SUV/ crossover o mocy minimum 100 KM, zasilany benzyną lub benzyną i napędem elektrycznym (hybryda), benzyną i gazem LPG (instalacja fabrycznie założona objęta gwarancją producenta).
Pełny Opis przedmioty zamówienia znajduje się w załączniku numer 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
uzasadnienie faktyczne:Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków na ten cel.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |