Odnowa i zabezpieczenie przed degradacją zabytkowego budynku dawnego dworu szlacheckiego pełniącego obecnie funkcję Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00604725
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00604725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-20 10:57
Lokalizacja
Limanowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b5e583c-5923-45f4-9f7a-9ed6d214d96b
Identyfikator
7371194798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyTynkowanieRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604725 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa i zabezpieczenie przed degradacją zabytkowego budynku dawnego dworu szlacheckiego pełniącego obecnie funkcję Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001275549

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Marka 13

1.5.2.) Miejscowość: Limanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 337 20 42

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeum.limanowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.limanowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b5e583c-5923-45f4-9f7a-9ed6d214d96b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowa i zabezpieczenie przed degradacją zabytkowego budynku dawnego dworu szlacheckiego pełniącego obecnie funkcję Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b5e583c-5923-45f4-9f7a-9ed6d214d96b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00604725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00523626/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Odnowa i zabezpieczenie przed degradacją zabytkowego budynku dawnego dworu szlacheckiego pełniącego obecnie funkcję Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na odnowie i zabezpieczeniu przed degradacją zabytkowego budynku dawnego dworu szlacheckiego pełniącego obecnie funkcję Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej.
2. Zamówienia obejmuje wykonanie izolacji pionowej fundamentów i ścian piwnic w celu ochrony budynku przed wilgocią i degradacją struktury ścian oraz wymianę okien i drzwi zewnętrznych na nowe z zachowaniem historycznego wyglądu, a spełniające obecne normy izolacji cieplnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w dniu 8 listopada 2024 r., ponieważ cena oferty z najniższą ceną złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny otrzymanych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1447710,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2090400,00 PLN

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane