Remont klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pietkiewicza 12 w Białymstoku

Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00605057
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00605057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-20 12:02
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dda1a86-4685-4381-8cc0-46e88ba117b8
Identyfikator
2030000218
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ MAŁOLEPSZYStarogard Gdański, PL · lot 0
62 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00605057 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pietkiewicza 12 w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pietkiewicza 12 w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dda1a86-4685-4381-8cc0-46e88ba117b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042379/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.54 Remont klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pietkiewicza 12 w Białymstoku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541166

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.JO.26.3.77.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 55709,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pietkiewicza 12 w Białymstoku.
2. 2. Zakres robót budowlanych obejmuje:
• zabezpieczenie podłóg folią,
• zabezpieczenie okien i drzwi folią,
• przygotowanie podłoża, zeskrobanie luźnych fragmentów farby, gruntowanie,
• naprawa pęknięć ścian i sufitów przez wklejenie siatki,
• uzupełnienie ubytków gładzią gipsową,
• dwukrotne malowanie lamperii farbą olejną (kolor do uzgodnienia z Zamawiającym),
• malowanie pozostałych powierzchni ścian i sufitów farbą emulsyjną na kolor biały,
• malowanie farbą: szafek, brudników, rur, drabin, wyłazu, drzwi do piwnicy, podstopnic, cokołów betonowych,
• malowanie farbą balustrad z wymianą gumowego pochwytu,
• wymiana kratek wentylacyjnych,
• czyszczenie osprzętu instalacji elektrycznej włączników, opraw, grzejników,
• wykonanie numeracji na drzwiach szafek licznikowych,
• zmycie podłóg, okien po zrealizowaniu robót,
• wymiana drzwi wewnętrznych zejście do piwnicy (płytowe, gładkie w kolorze białym, szyld biały z klamką wkładka pozostaje istniejąca).
3. Wymagania na etapie realizacji
• Wykonawca zobowiązuje się do wykonania prac zgodnie ze złożoną ofertą, z materiałów własnych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami BHP, warunkami technicznymi oraz w oparciu o Polskie Normy.
• Do realizacji robót stosować należy materiały i wyroby zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją techniczną, dopuszczone do stosowania w budownictwie,
• Organizacja terenu budowy należy do obowiązków Wykonawcy. Wykonawca ponosi też wszelką odpowiedzialność za zniszczenia spowodowane swoją działalnością,
• Odpady powinny być przechowywane w odpowiednich pojemnikach dostarczonych przez Wykonawcę. Ich wywozem i utylizacją będą zajmować się wyspecjalizowane w tym zakresie firmy, posiadające odpowiednie uprawnienia, na koszt Wykonawcy,
• W procesie realizacji należy dążyć do minimalizacji ilości odpadów, a także do ograniczania ilości zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery. Wykonawca robót dążyć powinien również do minimalizowania hałasu uciążliwego dla otoczenia,
• Wykonawca ponosi wszelką odpowiedzialność za zabezpieczenie sprzętu oraz materiału przed kradzieżami,
• Roboty należy wykonywać zgodnie z wymaganiami BHP i ppoż,
• Strefy niebezpieczne na budowie powinny być odpowiednio wyznaczone i oznakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Wykonawca po zakończeniu robót usunie poza teren budowy wszelkie maszyny, urządzenia, materiały i kontenery, a także tymczasowe zaplecze oraz pozostawi teren budowy oraz tereny przyległe uporządkowane.
4. Inne wymogi Zamawiającego
Prace będą prowadzone w zamieszkałym budynku. Roboty należy prowadzić w taki sposób aby zapewnić mieszkańcom dostęp do mieszkań. Roboty prowadzić w godzinach 7.00 – 18.00.
5. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, tj.:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ),
2) dokumentacja projektowa w skład, której wchodzi: przedmiar robót budowlanych, dokumentacja zdjęciowa, rzuty i przekroje,
oraz
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99876,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartłomiej Małolepszy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932493587

7.3.3) Ulica: ul. płk. Stanisława Skarżyńskiego 5

7.3.4) Miejscowość: Starogard Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 83-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-12

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane