Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej remontu budynku Basenu Miejskiego w Górze Kalwarii, ul. Pijarska 119 w ramach zadania pn.: Modernizacja budynku basenu.

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00605172
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00605172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-20 12:19
Lokalizacja
Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76082452-25d6-40be-8210-1289047e7747
Identyfikator
1230276060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00605172 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej remontu budynku Basenu Miejskiego w Górze Kalwarii, ul. Pijarska 119
w ramach zadania pn.: Modernizacja budynku basenu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001254599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pijarska 119

1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: (0-22) 727 48 61

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@osirgorakalwaria.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osirgorakalwaria.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76082452-25d6-40be-8210-1289047e7747

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej remontu budynku Basenu Miejskiego w Górze Kalwarii, ul. Pijarska 119
w ramach zadania pn.: Modernizacja budynku basenu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76082452-25d6-40be-8210-1289047e7747

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019495/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej remontu budynku Basenu Miejskiego w Górze Kalwarii, ul. Pijarska 119” w ramach zadania pn.: Modernizacja budynku basenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575428

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSiR.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej pn. Remont budynku Basenu Miejskiego w Górze Kalwarii wraz z instalacjami budynkowymi, technologią wody basenowej oraz elementami infrastruktury technicznej terenu obiektu przy ul Pijarskiej 119
w Górze Kalwarii dla zadania pn.: „Modernizacja budynku basenu”.

Zakres zamówienia obejmuje:
1. Wykonanie inwentaryzacji budynku i terenu objętego opracowaniem w zakresie niezbędnym do sporządzenia przedmiarów robót i dokumentacji projektowej;
2. Wykonanie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem umowy zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego (Dz.U.2021.2454 z dnia 2021.12.29);
3. Pełnienie nadzoru autorskiego zgodnie z przepisami prawa budowlanego na każde wezwanie telefoniczne Zamawiającego, nie później niż trzeciego dnia, licząc od dnia powiadomienia;
4. Sporządzenie kosztorysu inwestorskiego dla wszystkich branż na podstawie rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. (Dz.U.2021.2458 z dnia 2021.12.29) w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym;
5. Sporządzenie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót dla wszystkich branż objętych zakresem opracowania;
6. Uzyskanie niezbędnych do celów projektowych warunków, zgód i/lub opinii;
7. Sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia;
8. Uzyskanie (jeżeli zajdzie taka potrzeba) niezbędnych uzgodnień rzeczoznawców m.in. w zakresie ppoż., wymagań sanitarnych, BHP a także (jeżeli zajdzie taka potrzeba) sporządzenie ekspertyzy technicznej stanu ochrony p.poż. i uzyskanie postanowienia Komendanta Wojewódzkiego PSP;
9. Uzyskanie Decyzji Starosty Piaseczyńskiego zatwierdzającej projekt i pozwolenie na budowę (jeżeli wymagana) lub zaświadczenia o braku sprzeciwu na wykonanie prac objętych dokumentacją;
10. Wykonawca w trakcie opracowania dokumentacji projektowej jest zobowiązany na bieżąco uzgadniać proponowane rozwiązania techniczne z Zamawiającym;
11. Zaprojektowanie naprawy izolacji przeciwwilgociowej części podziemnej basenu;
12. Zaprojektowanie wykonania wzmocnienia konstrukcji podbasenia wraz z naprawą płyty podłogowej części podziemnej budynku oraz podbić fundamentów – o ile zaistnieje taka potrzeba;
13. Zaprojektowanie naprawy uszkodzonych elementów konstrukcji i uszczelnienia wszystkich niecek basenu;
14. Zaprojektowanie wykonania remontu elewacji z uwzględnieniem obecnie obowiązujących norm w zakresie izolacyjności termicznej budynku oraz wymianą uszkodzonej okładziny z płytek ceramicznych;
15. Zaprojektowanie remontu kominków wentylacyjnych zlokalizowanych na dachu, tarasów wraz z montażem balustrad oraz opaski wokół budynku, a także murów oporowych z wykonaniem nowego ich zwieńczenia;
16. Zaprojektowanie wymiany elewacji południowej z płyt poliwęglanowych oraz wymiany stolarki okiennej na spełniającą współczesne wymagania techniczne;
17. Zaprojektowanie remontu strefy wejścia do budynku, recepcji i pomieszczeń administracyjno – biurowych oraz gospodarczych, pomieszczeń technicznych budynku, szatni i umywalni dla korzystających z basenu;
18. Zaprojektowanie remontu zjeżdżalni basenowej;
19. Dostosowanie instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, instalacji elektrycznej
i odgromowej, instalacji centralnego ogrzewania;
20. Modernizacja wraz z wymianą urządzeń instalacji uzdatniania i cyrkulacji wody basenowej;
21. Modernizacja oraz remont instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej;
22. Zaprojektowanie likwidacji skarp przy budynku i zmiany organizacji parkingu wokół basenu;
23. Zaprojektowanie strefy saun i odnowy biologicznej;
24. Sporządzenie etapowania inwestycji wg wskazań Zamawiającego pod względem rzeczowym i finansowym;

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, który będzie załącznikiem nr 1 do umowy oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia co wyczerpuje przesłankę unieważnienia z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 530000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi