Przetarg nieograniczony PN/22O/05/2025 na świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 684894-2025
- Typ
- E4
- Opublikowano
- 2025-10-17
- Wartość
- 1 262 180,74 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi detektywistyczne i ochroniarskie
Wykonawcy
1 przyznane
STRABAG PFS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPruszków, PL · lot LOT-0001
1 262 180,74 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.