Aktualizacja kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót dla projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa powodziowego poprzez modernizację obwałowań rzeki Wisły, Gostynki i Mlecznej ...

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00605650
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00605650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-20 13:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a972bd4a-5b4c-4b7d-8682-ef61f6563f57
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH BRZEZIŃSKIGdańsk, PL · lot 0
97 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00605650 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót dla projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa powodziowego poprzez modernizację obwałowań rzeki Wisły, Gostynki i Mlecznej ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.przetargi.wody.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót dla projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa powodziowego poprzez modernizację obwałowań rzeki Wisły, Gostynki i Mlecznej ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a972bd4a-5b4c-4b7d-8682-ef61f6563f57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021- 2027 (FEnIKS 2021-2027) w ramach działania FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu zapobieganie klęskom i katastrofom

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539782

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C.ROZ.2710.98.2024.MPS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Aktualizacja kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót dla projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa powodziowego poprzez modernizację obwałowań rzeki Wisły, Gostynki i Mlecznej na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miasta Tychy” w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021- 2027 (FEnIKS 2021-2027) w ramach działania FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu zapobieganie klęskom i katastrofom

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja kosztorysów inwestorskich oraz przedmiarów robót dla projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa powodziowego poprzez modernizację obwałowań rzeki Wisły, Gostynki i Mlecznej na terenie powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz miasta Tychy” w ramach programu FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA INFRASTRUKTURĘ, KLIMAT, ŚRODOWISKO 2021- 2027 w szczególności:
- aktualizacje cen kosztorysu inwestorskiego opracowanego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18.05.2004r w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2004r Nr 130, poz. 1389 z późn. zm.),
- podział kosztorysu na mniejsze etapy możliwe do realizowania w rozliczeniu rocznym,
z uwzględnieniem dostępności materiału niezbędnego do wybudowania omawianych obwałowań, tj. kruszywa z kopalni posiadających odpowiednie aprobaty techniczne, certyfikaty …
- aktualizację ilości drzew i krzewów,
- dodatkowo z kosztorysów należy usunąć zakres robót już wykonanych.
- opracowanie należy wykonać w 4 egz. W formie papierowej i 2 egz. w wersji elektronicznej na pendrine – w formacie: „ath”, xlsx oraz PDF,
Przekazując wersję elektroniczną dokumentacji należy dołączyć oświadczenie, że zawartość wersji elektronicznej jest zgodna z wersją papierową.

Informacje dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia
a) dokumentacja powinna być opatrzona klauzulą o jej kompletności i sporządzeniu zgodnie
z obowiązującymi w tej dziedzinie przepisami i zasadami wiedzy technicznej jak również przydatności z punktu widzenia celów jakim ma służyć.
b) Dokumentacja powinna odnosić się do wymagań ustaw i przepisów wykonawczych aktualnych na dzień przekazania opracowania i podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego przez obie strony.
c) w przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego błędów czy braków w sporządzonej dokumentacji, bądź potrzeby dodatkowych wyjaśnień, Wykonawca zobowiązany będzie do jej poprawienia lub uzupełnienia we wskazanym przez Zamawiającego terminie.
d) Wykonawca zobowiązany będzie do bieżącego przedstawiania i uzgadniania z Zamawiającym proponowanego etapowania kosztorysu.
e) wszelkie niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia materiały Wykonawca pozyska we własnym zakresie i na własny koszt.
f) Szczegółowe zasady rozliczenia za wykonaną usługę, wymagania dotyczące ewentualnej gwarancji, zabezpieczenia należytego wykonania umowy czy postanowień dotyczących przeniesienia autorskich praw majątkowych do ww. dokumentacji określa umowa.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322100-2 - Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158148,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESTIMATE Wojciech Brzeziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832533956

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-034

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi