Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Lubań wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
Gmina Miejska Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00605748
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00605748/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 13:47
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad32db98-69a4-4bf0-9f22-326f9a2e342e
- Identyfikator
- 6131568359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00605748 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Lubań wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 7 Dywizji 14
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-miejska-luban1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Miejskiej Lubań wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad32db98-69a4-4bf0-9f22-326f9a2e342e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096512/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Cyberbezpieczny Samorząd
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II. Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456305
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Dostawa wyposażenia IT składającego się z:
- Macierzy dyskowej;
- serwera do wirtualizacji;
- 2 x przełączniki rdzeniowy wraz z warsztatami z ich obsługi;
- 2x zintegrowane urządzenie sieciowe typu UTM
Dostarczone wyposażenie IT musi być objęte 24 miesięczną gwarancją na warunkach określonych we wzorcu umowy.
2. Dostawa licencji na użytkowanie przez okres 24 miesięcy oprogramowania (subskrypcji na oprogramowanie):
- 1x licencji na serwerowy system operacyjny do serwera do wirtualizacji;
- 2 x licencja na system operacyjny do zintegrowanego urządzenia sieciowego typu UTM;
- 1x licencja na oprogramowanie do backup i rozwiązania do ochrony danych.
3. Dostawa systemu zarządzania siecią.
4. Dostawa systemu kontroli dostępu do sieci.
5. Świadczenie usługi wdrożenia i wszystkich dostarczonych elementów składowych przedmiotu zamówienia zgodnie z OPZ.
6. Świadczenie usługi w zakresie przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych zgodnie z OPZ – opisanych jako warsztaty
Miejscem wykonania zamówienia jest:
Dostawy będą miały miejsce do niżej wskazanych placówek Zamawiającego.
- Urząd Miasta Lubań, ul. 7 Dywizji 14, Lubań 59-800
1) Termin realizacji zamówienia: w zakresie dostawy sprzętu oraz licencji do 45 dni od zawarcia umowy, umowy, chyba że co innego wynika z oferty Wykonawcy.
2) Termin realizacji zamówienia: Świadczenie usługi szkolenia – w terminie 3 miesięcy od wdrożenia sprzętu i oprogramowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48822000-6 - Serwery komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 794580,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 794580,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 794580,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: System-IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522621165
7.3.3) Ulica: Zygmunta Krasińskiego 10/17
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-435
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wdrożenie rozwiązania do backupu, ochrony danych i SIEM/XDR - Colud Spare - Piotr Wojtasik
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 794580,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |