Przetarg nieograniczony PN/38IT/07/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego i rozbudowa systemów informatycznych dla Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. V
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 707022-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-10-27
- Wartość
- 694 993,2 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia medyczneUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
2 przyznane
RESQMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0003
478 950 PLNKLAROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulejówek, PL · lot LOT-0001
478 950 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.