Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
707070-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-10-27
Wartość
14 805,7 PLN
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

3 przyznane

CENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa · lot LOT-0003
2 155 908,46 PLN
CENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa · lot LOT-0004
2 155 908,46 PLN
CENTRALA FARMACEUTYCZNA 'CEFARM' SPÓŁKA AKCYJNAwarszawa · lot LOT-0005
2 155 908,46 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.