Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
708212-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-10-27
Wartość
257 795,5 PLN
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

5 przyznanych

'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0003
2 155 908,46 PLN
'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
2 155 908,46 PLN
'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0005
2 155 908,46 PLN
TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL · lot LOT-0006
2 155 908,46 PLN
TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL · lot LOT-0007
2 155 908,46 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.