Rozbudowa Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu

Powiat Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00605903
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00605903/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-20 14:07
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1790a539-353c-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5932136700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

BMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻukowo, PL · lot 0
19 490 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00605903 z dnia 2024-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gdański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 587731255

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-gdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gdanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gdanski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1790a539-353c-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00605903

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050465/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Rozbudowa Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388842

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.272.1.1.2024.KT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla Rozbudowy Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu w tym:
1. Budowa budynku hali gimnastycznej wraz zapleczem socjalnym;
2. Budynku dydaktycznego, murów oporowych, schodów terenowych itp.;
3. Budowa łącznika dla połączenia dwóch nowobudowanych budynków;
4. Budowa boiska trawiastego z piłko-chwytami, ławkami, oświetleniem i wiatami;
5. Budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej z piłko-chwytami, ławkami i oświetleniem;
6. Budowa ciągu jezdnego pełniącego funkcję drogi pożarowej z miejscami postojowymi, w tym miejscami przeznaczonymi dla osób niepełnosprawnych,
7. Budowa wiat dla rowerów i odpady stałe;
8. Wykonanie koniecznych instalacji wewnętrznych, w tym: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej, elektrycznej oraz teletechnicznej zgodnie z opracowaniami branżowymi
9. Montaż elementów małej architektury;
10. Wycinka drzew wraz z usunięciem karpin, zgodnie z inwentaryzacją;
11. Wycinka wraz z usunięciem karpin i utylizacją - 66 szt. tuj o śr. max do 50 cm ;
12. Nasadzenia zieleni;
13. Montaż urządzeń sensorycznych w miejscu wskazanym przez Dyrektora placówki;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19490000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21737373,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19490000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BMI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892065045

7.3.3) Ulica: Jabłoniowa 7

7.3.4) Miejscowość: Żukowo

7.3.5) Kod pocztowy: 83-330

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Instalacja wentylacyjna, instalacje elektryczne, prace ogólnobudowlane
FROST Sebastian Rigga, Puck (84-100), ul Matejki 2, NIP: 5871543870
EL NAKAR Karol Frankiewicz , 83-304 Kczewo 72C, NIP: 5891793707
Oleksander Yevtodii, Gdańsk (80-146) ul Ojcowska 101, NIP: 5833469427

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19490000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 450 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane