EZ.28.134.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych - dializaty dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
721873-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-10-31
Wartość
4 248 630 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneProdukty farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot LOT-0002
4 248 630 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.