zakup urządzeń sieciowych na potrzeby KG RP we Lwowie
Konsulat Generalny RP we Lwowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00606617
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00606617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-20 22:11
- Lokalizacja
- Lwów, UA
- Kraj zamawiającego
- UA
- ID przetargu
- ocds-148610-805e63c3-636e-4762-99cc-b9463d9d4b11
- Identyfikator
- 000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Infrastruktura sieciowa
Wykonawcy
1 przyznane
TRECOM NORD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
59 895 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00606617 z dnia 2024-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup urządzeń sieciowych na potrzeby KG RP we Lwowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP we Lwowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Iwana Franki 110
1.5.2.) Miejscowość: Lwów
1.5.3.) Kod pocztowy: 79-011
1.5.5.) Kraj: Ukraina
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lwow.kg.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ukraina/konsulat-generalny-rp-we-lwowie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zakup urządzeń sieciowych na potrzeby KG RP we Lwowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-805e63c3-636e-4762-99cc-b9463d9d4b11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.LWÓW.270.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 55771,59 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zakup urządzeń sieciowych na potrzeby KG RP we Lwowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trecom Nord Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213809024
7.3.3) Ulica: ul. Czyżewska 10
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-908
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59895 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |