Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO
Komenda Portu Wojennego Gdynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00606668
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00606668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-21 07:35
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f658d8e3-9a0e-44fe-ae26-67113edae37f
- Identyfikator
- 5860104552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00606668 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f658d8e3-9a0e-44fe-ae26-67113edae37f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
F: Zam. prowadzi postęp. w trybie PN nr 72/KPW/INFR/2024 r (ekspl. syst. ciepl. w Gd. Strażacka 2-8 kotł. bud. 10). Postęp. wszczęto z wyprzedzeniem. W tracie- złożono odwołanie na wybór oferty najkorzystniejszej. Na rozprawie KIO dopuściło dowód z opinii biegł.-odroczono rozpr. do „niewiadomego” terminu. Zam. nie może zawrzeć umowy na pierwotny okres, nie może zostawić systemu bez obsługi. Trwa sezon grzewczy- jest obowiązek dostarcz. ciepła użytkownikom –Zam. zmuszony w tryb. natychmiastowym zawrzeć umowę. Zam. nie sprosta wymogom termin. określ. dla innych tryb. u.z. wskazanych w Pzp. Optymalnym –zlecenie usługi Wyk. dotychczas eksploatującemu ten system.
P: Art. 305. Zam. może udzielić zamów. w tryb. zamów. z WR gdy zachodzi okoliczność z art. 214 ust. 1 pkt 5 tj. ze względu na wyjątkową sytuację nie wynik. z przyczyn leżących po str. zam., której nie mógł przewidzieć, wymag. jest natychm. wykon. zamów., a nie można zach. term. określ. dla inn. tryb. u.z.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 146/KPW/INFR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w budynkach, w kompleksach wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia znajdujących się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO - Gdynia ul. Strażacka 2-8 kotłownia w budynku nr 10. Przedmiot oraz zakres zamówienia określa załącznik nr 2 oraz 3 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71314200-4 - Usługi zarządzania energią
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRATECH Sp. Z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751469121
7.3.4) Miejscowość: Chełmno
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 512022,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-31 do 2024-12-30| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |