Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę zestawu do diagnostyki i leczenia zawrotów głowy u dzieci
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 736704-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-11-06
- Wartość
- 814 487,26 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia diagnostyczne
Wykonawcy
1 przyznane
MACIEJ KRUPAJózefosław, PL · lot LOT-0001
814 487,26 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.