Przetarg nieograniczony PN/66N/10/2024/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. VII
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 743486-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-11-10
- Wartość
- 479 520 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneUrządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Wykonawcy
1 przyznane
"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
479 520 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.