Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sierpcu

POWIAT SIERPECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00606814
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00606814/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-21 08:23
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e230bb5e-dcee-4482-9695-cc85ef738e8c
Identyfikator
7761676252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneKomputer biurkowyPakiety oprogramowania i systemy informatyczneSkaneryDrukarki i ploteryAparaty fotograficzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00606814 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sierpcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SIERPECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Sierpcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Sierpc

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 242759101

1.5.8.) Numer faksu: 242759100 wew 144

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiat.sierpc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.sierpc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e230bb5e-dcee-4482-9695-cc85ef738e8c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Sierpcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e230bb5e-dcee-4482-9695-cc85ef738e8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606814

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036842/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup sprzętu informatycznego na potrzeby Starsotwa Powiatowego w Sierpcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592212

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 53160,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Podstawowy zestaw komputerowy – 1 szt.,
Telefon – 2 szt.,
Gimbal – 1 szt.,
Aparat fotograficzny – 1 szt.,
Skaner – 2 szt.,
Drukarka A4 – 1 szt.,
Komputer AIO – 1 szt.,
Baterie do UPS – 10 szt.,
Niszczarka – 2 szt.,
Niszczarka 1 szt.,
Skaner 1 szt.,
Laptop – 1 szt.,
Kable LAN : 2 m – 5 szt., 3 m – 5 szt., 5 m – 5 szt., 7,5 m – 5 szt.
Pełen opis przedmiotu zamówienia i wymagania techniczne określa OPZ stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

38520000-6 - Skanery

30232100-5 - Drukarki i plotery

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu ma to, iż realnie nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie realizacji zamówienia, do ceny złożonej oferty tj. 60.060,90 zł brutto. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia opublikowana przed otwarciem ofert to 53160,00 zł brutto

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51455,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60060,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy