Przetarg nieograniczony PN/51N/08/2024/ZPZ na dostawę narzędzi chirurgicznych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zwiększenie potencjału zabiegowego Warszawskiego Szpitala Południowego” cz. V

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
744745-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-11-10
Wartość
669 011,23 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP 5252491419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy chirurgicznePrzyrządy używane na salach operacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL · lot LOT-0001
669 011,23 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.