.:”Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego- powtórzenie ”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00606817
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00606817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-21 08:24
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2d10e24-7882-4067-8596-4fa4f236340a
- Identyfikator
- 6452170399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00606817 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
.:”Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego- powtórzenie ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W TARNOWSKICH GÓRACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276288702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pyskowicka 54
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp.tgory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.tgory.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
.:”Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego- powtórzenie ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2d10e24-7882-4067-8596-4fa4f236340a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00579797/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Działając na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ( podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych oraz w związku z zapisami pkt XXIV postanowień SWZ z dnia 28.12.2020 r. (nr postępowania DZP.02.19.01.2024), dotyczących udzielenie, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, które było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego postępowania pn.: DZP.02.19.01.2024 Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego. i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowitą wartość tego zamówienia i została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości ( podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki),
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP 13.03.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Bieżące utrzymanie nawierzchni bitumicznych na terenie powiatu tarnogórskiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFALIN Sp. z o.o. sp.k. Malicka 42 42-290 Blachownia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732909072
7.3.3) Ulica: Malicka 42
7.3.4) Miejscowość: Blachownia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2074757,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |