Przetarg nieograniczony PN/39M/07/2025/KPO na dostawę wyposażenia meblowego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. VI
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 746134-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-11-11
- Wartość
- 2 199 725,55 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne meble i wyposażenieUrządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
FORMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWAŻywiec, PL · lot LOT-0001
2 199 725,55 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.