"Usługi cateringowe dla dzieci w Zespole Placówek Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich od stycznia do grudnia 2025r."
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00606920
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00606920/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-21 08:45
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50c0326b-5cdb-4ca8-a89c-6282d2cd596f
- Identyfikator
- 6431023003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00606920 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Usługi cateringowe dla dzieci w Zespole Placówek Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich od stycznia do grudnia 2025r."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003447492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 17
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 7656216
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@mops.siemianowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.siemianowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9737761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Usługi cateringowe dla dzieci w Zespole Placówek Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich od stycznia do grudnia 2025r."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50c0326b-5cdb-4ca8-a89c-6282d2cd596f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00606920
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028614/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi cateringowe dla dzieci przebywających w Zespole Placówek Wparcia dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich na 2025r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480152
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 148462,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowywaniu oraz dostarczaniu śniadań, obiadów i podwieczorków dla dzieci przebywających w Zespole Placówek Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich.
Przez Zespół Placówek Wsparcia Dziennego dla Dzieci w Siemianowicach Śląskich Zamawiający rozumie:
• Specjalistyczną Placówkę Wsparcia Dziennego dla Dzieci znajdującą się w Siemianowicach Śląskich
przy ul. Śniadeckiego 13
oraz
• Placówkę Wsparcia Dziennego dla Dzieci znajdującą się w Siemianowicach Śląskich przy ul. Matejki 4
zwane dalej „Placówkami”
4.3. Wykonawca zobowiązany jest do przygotowywania i dostarczania 3 posiłków dziennie, tj. śniadań, obiadów i podwieczorków (śniadania i obiady dla dzieci młodszych - tj. dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, a podwieczorki dla dzieci starszych - tj. dzieci w wieku od 6 do 16 lat).
Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179375 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170450 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Caritas Diecezji Gliwickiej- Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6311008107
7.3.3) Ulica: Ziemowita 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170450 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |