Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00607227
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00607227/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-21 09:52
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88226689-b8f7-430c-8e49-37d90b4625ca
Identyfikator
7123149401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607227 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060433560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krochmalna 13j

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdtm.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdtm.lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/996901

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


gminna jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430981982

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. J. Piłsudskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-407

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mpwik.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mpwik.lublin.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88226689-b8f7-430c-8e49-37d90b4625ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607227

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00352377/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie oraz sprawowanie nadzorów autorskich – Zadanie I i II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571832

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ-P.231.1.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje:
1. Zadanie I: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę ul. Granatowej w Lublinie na odcinku od ul. Gęsiej do istniejącego odcinka ul. Berylowej oraz sprawowanie nadzorów autorskich – zakres ZDiTM.
Zakres prac obejmuje w szczególności opracowanie dokumentacji na:
1.1. budowę jezdni,
1.2. budowę chodników,
1.3. budowę dróg rowerowych,
1.4. budowa zatok postojowych,
1.5. budowę zatok autobusowych,
1.6. budowę drogowej sygnalizacji świetlnej,
1.7. budowę odwodnienia drogowego,
1.8. budowę oświetlenia ulicznego,
1.9. budowę kanału technologicznego oraz usunięcia kolizji projektowanego układu drogowego z istniejącą infrastrukturą uzbrojenia terenu.
2. Zadanie II: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej z odgałęzieniami (łączącej istniejące sieci w ul. Granatowej/Berylowej) oraz budowę sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w ul. Granatowej i Jaspisowej z włączeniem do kolektora w rejonie ul. Węglinek oraz sprawowanie nadzorów autorskich – zakres MPWiK.
Zakres prac obejmuję w szczególności opracowanie dokumentacji na:
2.1. budowę sieci wodociągowej z odgałęzieniami,
2.2. budowę sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Oferta z najniższą ceną, została złożona przez Wykonawcę: Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o., ul. Hutnicza 7, 20-218 Lublin. Cena przedmiotowej oferty: 712 785,00 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 362 540,04 zł brutto.
2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi