Realizacja usługi sprzątania budynku oraz terenu przyległego

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00607308
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00607308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-21 10:07
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-388a818b-c359-4af2-b2da-e3c0ab170302
Identyfikator
7811857850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi czyszczenia okienUsługi czyszczenia pojemników na odpadkiUsługi w zakresie odkażania urządzeńUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi związane z odpadamiUsługi sprzątania parkingówUsługi w zakresie trawnikówUsługi odchwaszczania

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁADY USŁUGOWE 'EZT' SPÓŁKA AKCYJNASosnowiec, PL · lot 0
1 098 301,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607308 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usługi sprzątania budynku oraz terenu przyległego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301591815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Franowo 26

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-302

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podgik.powiat.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podgik.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/984341

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja usługi sprzątania budynku oraz terenu przyległego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-388a818b-c359-4af2-b2da-e3c0ab170302

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030285/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Realizacja usługi polegającej na sprzątanie budynku oraz terenu przyległego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521763

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKG.GPZ.2110.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na:
a) kompleksowym sprzątaniu budynku mieszczącego się przy ul. Franowo 26 w Poznaniu,
b) sprzątaniu terenu przyległego, pielęgnacji zieleni, (koszenie trawy i zgrabianie liści), okresowym nawożeniu trawnika oraz odśnieżaniu i posypywaniu oblodzonej powierzchni w okresie zimowym,
c) okresowym myciu okien i szklanych elementów elewacji (2 razy w roku),
d) doczyszczaniu i polimeryzacji podłóg w ciągach komunikacyjnych (2 razy w roku).

Zamawiający wymaga, aby wykonawca przy realizacji niniejszego zamówienia zatrudniał na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy co najmniej pracownika serwisu dziennego (w zakresie całego etatu), w całym okresie realizacji umowy.
Prace należy wykonać zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia.
Zamawiający informuje, iż zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę brutto: 960 000,00 zł.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90918000-5 - Usługi czyszczenia pojemników na odpadki

90920000-2 - Usługi w zakresie odkażania urządzeń

90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77312100-1 - Usługi odchwaszczania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1098301,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1098301,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1098301,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakłady Usługowe "EZT" S. A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6442856793

7.3.3) Ulica: Modrzewiowa 7

7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 41-219

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

okresowym myciu okien i szklanych elementów elewacji oraz doczyszczaniu i polimeryzacji podłóg w ciągach komunikacyjnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1098301,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi