Zakup rolby do czyszczenia lodu
Miasto Jasło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00607381
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00607381/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-21 10:20
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3a4ad43-0f71-499c-b941-273e9323b256
- Identyfikator
- 6851000345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607381 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup rolby do czyszczenia lodu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,179112,9ac12324efc659eec3955f5c1c7329b4.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup rolby do czyszczenia lodu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3a4ad43-0f71-499c-b941-273e9323b256
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607381
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00091172/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Zakup rolby do czyszczenia lodu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00551978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KSP.426.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowej samojezdnej maszyny do czyszczenia
i pielęgnacji lodu (rolby), w związku z realizacją zadania pn. „Budowa krytego lodowiska w Jaśle wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym, zapleczem technicznym i wyposażeniem”, planowanego do dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Budowy Lodowisk 2024. Maszyna do czyszczenia i pielęgnacji lodu (rolba) powinna być dostosowana do utrzymania zadaszonego rekreacyjnego lodowiska o powierzchni 1560 m2 (wymiary lodowiska: 60m x 26m) funkcjonującego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle.
2. Szczegółowy opis zamówienia:
1. napęd elektryczny,
2. pojemność akumulatorów minimum 320 Ah, dająca możliwość wykonania minimum
6 konserwacji tafli lodowiska o wskazanych wymiarach między ładowaniem akumulatorów,
3. ładowarka do baterii akumulatorów,
4. rok produkcji nie wcześniej niż 2023 r. (rolba musi być nowa),
5. bezstopniowy stały napęd na 4 koła,
6. zimowe ogumienie kół z kolcami do jazdy po lodzie + koło zapasowe z ogumieniem
z kolcami,
7. układ kierowniczy ze wspomaganiem,
8. prędkość jazdy (do przodu i tyłu) regulowana w minimalnym zakresie 0-13 km/h z możliwością płynnego przyspieszania od 0 km/h,
9. własny zbiornik na wodę do zalewania tafli lodowiska o pojemności min. 500 l wykonany ze stali nierdzewnej lub lekkiego tworzywa polietylenowego,
10. własny zbiornik na zbierany śnieg o pojemności - minimum 1,7 m³, posiadający system podnoszenia i przechylania zbiornika w celu łatwego opróżnienia lub hydrauliczne podnoszenie przedniej części zbiornika,,
11. minimalny promień skrętu maszyny nie może być większy jak 3,7 m,
12. szerokość skrawania lodu robocza minimum 1,7 m,
13. agregat strugający z fartuchem/ręcznikiem rozprowadzającym wodę podczas zalewania,
14. głębokość skrawania 0-3 mm z możliwością płynnej regulacji głębokości skrawania ze stanowiska operatora,
15. obsługa przez jedną osobę,
16. czas przygotowania tafli lodowiska maksymalnie 45 min,
17. boczną szczotkę obrotową do czyszczenia tafli przy bandzie wysuwaną hydraulicznie na ruchomym /resorowanym/ ramieniu,
18. regulowaną rolkę dystansową do bandy,
19. licznik motogodzin pracy maszyny oraz wskaźnik poziomu paliwa, ładowania akumulatora, ilości wody w zbiorniku, ciśnienia oleju, obrotomierz,
20. nóż strugający + dwa noże zapasowe strugające (zamontowany w maszynie + 2 zapasowe)
o szerokości roboczej min. 1,7 m oraz zapasowy komplet śrub mocujących nóż do agregatu,
21. zapasowe fartuchy/ręczniki do rozprowadzania wody - szt. 2,
22. szczotka boczna zapasowa - szt. 2,
23. zbijak zebranego lodu/śniegu przeciwdziałający zapychaniu się ślimaków transportujących zebrany śnieg do zbiornika.
24. system awaryjnego podnoszenia agregatu i zbiornika śniegu,
25. fotel operatora umieszczony po lewej stronie rolby, wyposażony w system awaryjnego wyłączania maszyny- tzw. czujnik nacisku,
26. hamulec postojowy i nożny oraz ręczny hamulec postojowy,
27. oświetlenie, lusterka, sygnalizacja dźwiękowa- klakson, awaryjny wyłącznik maszyny,
28. zestaw niezbędnych narzędzi do bieżącej obsługi rolby tj. klucz do kół, klucze do wymiany noża, smarownice, podnośnik,
29. instrukcja obsługi w języku polskim oraz zapewnione szkolenie co najmniej 4 pracowników - operatorów rolby wskazanych przez Miasto Jasło w porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji,
30. bezpłatny serwis gwarancyjny (liczony z dojazdem i materiałami będącymi przedmiotem naprawy gwarancyjnej) minimum 36 m-cy i pogwarancyjny.
3. Zamawiający nie dopuszcza zamiany samojezdnej maszyny (rolby) na zestaw składający się
z rolby podczepianej do ciągnika/quada wraz z ciągnikiem/quadem.
4. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązuje się również do spełnienia następujących warunków:
1) udzielenia gwarancji na bezawaryjne działania dostarczonej w ramach zamówienia maszyny ma okres minimum 36 miesięcy oraz bezpłatnych przeglądów serwisowych
w czasie trwania gwarancji zgodnie z wytycznymi producenta,
2) w czasie gwarancji czas reakcji i rozpoczęcia usługi serwisowej musi nastąpić w ciągu 48 godzin od pisemnego zgłoszenia (e-mail lub fax),
3) w przypadku, w którym naprawa maszyny w trakcie trwania gwarancji przekroczy okres dłuższy niż 48 godzin Wykonawca zapewni na swój koszt maszynę zastępczą, pod rygorem kary umownej za opóźnienie w wysokości 500 złotych za dzień,
4) Wykonawca przeszkoli co najmniej 4 pracowników (teoria i praktyka) – w zakresie obsługi ma-szyny do konserwacji i pielęgnacji lodu oraz podstawowego serwisowania maszyny wystawiając stosowne dokumenty potwierdzające przeszkolenie .
5) Wykonawca razem z maszyną dostarczy Zamawiającemu dokumenty potwierdzające spełnienie wszystkich norm wymaganych dla maszyny objętej przedmiotem zamówienia (certyfikaty, deklaracje zgodności, DTR, badania itp.) oraz pełną dokumentację techniczną (instrukcję obsługi dostarczanego sprzętu w języku polskim, karty gwarancyjne, itp.)
a także wszelkie inne dokumenty pozwalające Zamawiającemu na korzystanie
z urządzenia, zgodnie z prawem oraz zgodnie z jego technicznym przeznaczeniem.
6) Wykonawca oświadcza, że posiada fachową wiedzę i dysponuje wszelkimi niezbędnymi informacjami związanymi z wykonaniem przedmiotu umowy, a także dysponuje odpowiednim personelem i odpowiednimi środkami gwarantującymi profesjonalną realizację niniejszej umowy.
7) Wykonawca dla wypełnienia swoich zobowiązań powinien zapewnić doświadczone
i wykwalifikowane osoby zdolne do prowadzenia wszelkich powierzonych zadań, zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa i w zgodzie z odpowiednimi uzgodnieniami i opiniami, warunkującymi prawidłową realizację przedmiotu zamówienia.
5. Miejsce dostawy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle (ul. Sikorskiego 15, 38-200 Jasło).
6. Okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37481000-3 - Maszyny do konserwacji lodu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353010,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353010,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: n-ICE Group Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6192002267
7.3.4) Miejscowość: Chojęcin-Szum
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353010,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |