Dostawa pn. Konsolety oświetleniowe oraz system dystrybucji sygnału dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00607416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00607416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-21 10:26
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c0dc69b-6133-490c-b073-8637d7460cdd
Identyfikator
5860024250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneAparatura i sprzęt sterujący

Wykonawcy

1 przyznane

LTT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
980 976,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607416 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pn. Konsolety oświetleniowe oraz system dystrybucji sygnału dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Muzyczny im.Danuty Baduszkowej w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Grunwaldzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-372

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzyczny.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.muzyczny.org/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tmgdynia.ezamawiajacy.pl/pn/tmgdynia/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pn. Konsolety oświetleniowe oraz system dystrybucji sygnału dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c0dc69b-6133-490c-b073-8637d7460cdd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064681/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Konsolety oświetleniowe oraz system dystrybucji sygnału

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525242

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4.1/PN/TE/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konsolet oświetleniowych oraz systemu dystrybucji sygnału w ramach rozbudowy oraz integracji istniejącego systemu sterowania oświetleniem Teatralnym dla Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni przy Placu Grunwaldzkim 1
2. Przedmiot zamówienia obejmuje - dostawę i uruchomienie poszczególnych elementów systemu sterowania oświetleniem teatralnym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawarty w załączniku nr 1a do SWZ
4. Pozostałe informacje:
1) Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ
2) Miejscem realizacji przedmiotu umowy jest Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Plac Grunwaldzki 1, 81 - 372 Gdynia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 870181,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 980979,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 980976,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LTT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130019056

7.3.3) Ulica: Bakalarska 17

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-212

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 980976,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-06
2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy