Świadczenie usług przygotowywania i dostarczania obiadów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00607418
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00607418/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-21 10:26
Lokalizacja
Skwierzyna, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c2717fe-b156-4470-a5f1-99daf10c8994
Identyfikator
5961478892
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

NATALIA MADEJZielona Góra, PL · lot 0
283 824 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607418 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przygotowywania i dostarczania obiadów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210441629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 42

1.5.2.) Miejscowość: Skwierzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-440

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsskwierzyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/dps_skwierzyna/zamowienia_publiczne/11/status/rodzaj/wzp/zwr/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c2717fe-b156-4470-a5f1-99daf10c8994

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług przygotowywania i dostarczania obiadów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c2717fe-b156-4470-a5f1-99daf10c8994

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607418

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063816/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług przygotowywania i dostarczania obiadów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00547226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.DAE.261.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przygotowania i dostarczania obiadów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skwierzynie w okresie do 12 miesięcy, jednak nie dłużej jak od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r., z uwzględnieniem diet takich jak: podstawowa, cukrzycowa, lekkostrawna.
Transport posiłków do DPS (w atestowanych do transportu żywności termosach i innych szczelnie zamkniętych pojemnikach należących do Wykonawcy zapewniających odpowiednią temperaturę zgodnie z HACCP); dostarczanie posiłków do stołówki DPS, odbiór termosów i odpadów pokonsumpcyjnych (mycie termosów i pojemników poza siedzibą Zamawiającego).
Zamówienie obejmuje przygotowanie i dostarczanie 45 obiadów dziennie.
Kaloryczność posiłku - nie niższa od 900 kcal dziennie (w zależności od rodzaju diety). Wyżywienie musi odpowiadać normom żywieniowym zgodnie z obowiązującymi przepisami pod względem ilościowym i jakościowym, a w szczególności ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 2021 z późn. zm.).
Zamawiający wymaga aby codzienne obiady składały się z: zupy, dania głównego z dodatkiem surówki/owocu oraz napoju.

Dopuszcza się stosowanie innych równoważnych produktów, technologii o ile zachowane zostaną ich parametry w stosunku do przyjętych SWZ. Symbole, czy oznaczenia, normy należy także traktować jako typ - przykład. Bezwzględnie dopuszcza się inne produkty, materiały o podobnych - nie gorszych parametrach i standardach, o właściwościach takich samych lub zbliżonych do tych które zostały określone w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283824,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283824,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Natalia Madej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290009415

7.3.3) Ulica: Reja 7/6

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 65-076

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283824,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi