Przetarg nieograniczony PN/70SM/11/2024 na dostawy wyrobów medycznych niesterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 779503-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-11-25
- Wartość
- 273 461,23 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejRóżne urządzenia i produkty medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Wykonawcy
30 przyznanych
MEDITECH X-RAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOMORNIKI, PL · lot LOT-0013
3240 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0001
356,4 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0019
6318 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0031
1852,2 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0036
50 814,5 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL · lot LOT-0010
479,52 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL · lot LOT-0012
7413,12 PLN"BILLMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0022
7413,12 PLNKATARZYNA KWIATKOWSKAWrocław, PL · lot LOT-0024
541,2 PLNKATARZYNA KWIATKOWSKAWrocław, PL · lot LOT-0038
9439,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0003
1049,76 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0005
7857,65 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0035
21 239,03 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0027
1069,2 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0029
2970 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0037
7533 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0020
28 035,07 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0006
39 323,88 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0007
2419,2 PLNPOLMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot LOT-0009
2416,39 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0028
15 973,2 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0002
2039,28 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0008
13 857,51 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0018
884,52 PLNeMtiM Marek MazurkiewiczZabrze, PL · lot LOT-0034
2592 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL · lot LOT-0015
4884,63 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL · lot LOT-0017
16 688,16 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL · lot LOT-0023
12 310,38 PLNMEDPROF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0025
6048 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
1980,23 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.