Przetarg nieograniczony PN/48SM/09/2025/WCLN na dostawy sprzętu medycznego dla Ośrodka Medycznie Wspomaganej Prokreacji w ramach Warszawskiego Centrum Leczenia Niepłodności w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o. o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 784375-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-11-26
- Wartość
- 146 880 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneMeble medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
MEDICOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0001
146 880 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.