Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice
Gmina Prusice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00607946
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00607946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-21 12:15
- Lokalizacja
- Prusice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c70e8c8-6abe-4557-ab18-ff74fd08da59
- Identyfikator
- 9151603758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00607946 z dnia 2024-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prusice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935106
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Prusice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 312 62 24
1.5.8.) Numer faksu: 71 312 62 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prusice@prusice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prusice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://prusice.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 915-158-61-49
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowice 19
1.5.2.) Miejscowość: Prusice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 312 65 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sppiotrkowice19@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: magicznepiotrkowice.szkolnastrona.pl
Zamawiający 3
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach,
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 915-158-48-31
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żmigrodzka 43
1.5.2.) Miejscowość: Prusice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 312 62 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spprusice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spprusice.edupage.org/
Zamawiający 4
1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych z siedzibą w Prusicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 915-137-60-21
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żmigrodzka 39
1.5.2.) Miejscowość: Prusice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 312-51-97
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@cusprusice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cusprusice.pl/
Zamawiający 5
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Prusicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151587083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 17
1.5.2.) Miejscowość: Prusice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 312 62 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prusice@prusice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://prusice.pl/22/strona-glowna.html
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c70e8c8-6abe-4557-ab18-ff74fd08da59
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029986/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa oleju opałowego lekkiego na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Prusice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 841440,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy są sukcesywne dostawy oleju opałowego typu „Ekoterm Plus” lub równoważnego zwanego w dalszej części także olejem lub towarem, w ilości około 200 000 litrów łącznie w ogólnym podziale:
1) 30 000 litrów do Urzędu Miejskiego w Prusicach (zwany dalej UM w Prusicach) w przy ul. Rynek 1;
2) 124 000 litrów do Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Prusicach (zwany dalej SP w Prusicach) przy ul. Żmigrodzkiej 43;
3) 10 000 litrów do Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach, (zwanej dalej SP w Piotrkowicach) Piotrkowice 90, 55-110 Prusice;
4) 8 000 litrów do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Prusicach, przy ul. Powstańców Śląskich 17.
5) 20 000 litrów do Centrum Usług Społecznych w Prusicach, ul. Żmigrodzka 39, 55-110 Prusice,
odpowiadającego wymaganiom PN-C-96024:2020-12
2. Podane ilości oleju mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720790,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 720790,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED PALIWA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262859519
7.3.3) Ulica: Dworska 6
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 720790,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-12 do 2026-10-30| 2024-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |