Przetarg nieograniczony PN/14PL/05/2025 na dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 804117-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-12-04
- Wartość
- 198 127,73 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
8 przyznanych
'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0002
64 488,96 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0004
7204,36 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0009
25 986,96 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
60 462,35 PLN'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL · lot LOT-0005
7204,36 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0006
14 954,23 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0007
8130,6 PLN'FARMACOL-LOGISTYKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0008
12 899,52 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.