SZP/242- 215/2024 Modernizacja pomieszczeń biurowych nr 103 i 104 w budynku F1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Gdańskiej 7/9 we Wrocławiu w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00608244
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00608244/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-21 12:56
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6184e89-2f7b-4132-9cb5-347c9597d0da
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne kanalizacyjneUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00608244 z dnia 2024-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242- 215/2024 Modernizacja pomieszczeń biurowych nr 103 i 104 w budynku F1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Gdańskiej 7/9 we Wrocławiu w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.modlinger@pwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6184e89-2f7b-4132-9cb5-347c9597d0da

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SZP/242- 215/2024 Modernizacja pomieszczeń biurowych nr 103 i 104 w budynku F1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Gdańskiej 7/9 we Wrocławiu w trybie „Zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6184e89-2f7b-4132-9cb5-347c9597d0da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608244

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/58/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.33 Modernizacja pomieszczeń biurowych nr 103 i 104 w budynku F1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Gdańskiej 7/9 we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP/242- 215/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 131032,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w trybie zaprojektuj i wybuduj na Modernizację pomieszczeń biurowych
nr 103 i 104 budynku F1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Gdańskiej 7/9 we Wrocławiu.
2. Przedmiot zamówienia przewidziany do realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” składa się z dwóch etapów:
a) ETAP I:
 wykonanie inwentaryzacji budowlanej w zakresie niezbędnym do wykonania prac projektowych,
 opracowanie dokumentacji projektowej wraz uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień - w wymaganym zakresie;
 wykonanie pozostałych opracowań potrzebnych w celu realizacji niniejszej umowy.
b) ETAP II:
 realizacja robót w zakresie opisanym w dokumentacji stworzonej w ramach realizacji Etapu I niniejszej umowy;
 uzyskanie uzgodnień, certyfikatów oraz innych dokumentów koniecznych na tym etapie realizacji umowy;
 opracowanie dokumentacji powykonawczej budowlanej.
3. Wykonawca zobowiązuje się wykonać dokumentację projektową (Etap I) w zakresie zgodnym z zapisami zawartej
umowy, Programem Funkcjonalno-Użytkowym, prawem budowlanym, obowiązującymi warunkami technicznymi,
uzgodnieniami i normami, w tym z art. 6 pkt. 1 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. – o zapewnieniu dostępności osobom ze
szczególnymi potrzebami - Dz.U.2022 poz.2240 oraz poczynionymi ustaleniami z Zamawiającym.
Dokumentację projektową Wykonawca zobowiązuje się wykonać zgodnie z aktami prawnymi ogólnie obowiązującymi przy
projektowaniu, w tym Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy
dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego
z dnia 20 grudnia 2021 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na zamówienie, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty
2024-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane